Stavebné firmy

     
  DREVODOM ORAVA s.r.o. Výroba zrubových, drevených a montovaných domov.
  ForDom s.r.o. Výstavba nízkoenergetických a pasívnych drevených montovaných rodinných domov.
  GEEA, s.r.o. Dodávka a montáž fotovoltaických systémov.
  J&P Technology GROUP s.r.o. Dodávka a montáž zabezpečovacích a kamerových systémov.
  KONTRAKTING KROV HROU, s.r.o. Montované drevostavby, krovy, strechy na kľúč a väzníky.
  MONOLIT Slovakia, s.r.o. Realizácia bytových, občianskych a priemyselných stavieb.
  MACCAFERRI CENTRAL EUROPE s.r.o. Výroba a realizácia gabionov, systémy ochrany pobreží, svahov, vystužovanie vozoviek, riešenia pre banské stavby.
  SORTEC ELEKTRONIC s.r.o. Anténna a satelitná technika.
  REHAU s.r.o. Rehau je popredným dodávateľom riešení z polymérov, najmä pre oblasti okenných a fasádnych prvkov, technického zariadenia budov a inžinierskych sietí. Vysoká profesionalita pri vývoji materiálov, až po neobmedzené možnosti riešenia na báze polymérov otvárajú našim zákazníkom a konečným spotrebiteľom fascinujúci úžitkový potenciál a sú základným predpokladom pre celosvetovo úspešnú prémiovú značku.
  TSS GRADE, a.s. TSS GRADE je stavebná spoločnosť s celoslovenskou pôsobnosťou a bohatou históriou v oblasti dopravných, pozemných a inžinierskych stavieb.
  Wavin Slovakia, s.r.o. Spoločnosť Wavin Slovakia je súčasťou skupiny Wavin – popredného svetového dodávateľa plastových potrubných systémov pre bytové, nebytové a stavebné projekty. Produktové portfólio spoločnosti Wavin Slovakia zahrňuje ucelené systémy pre vnútorné rozvody (vody, vykurovania, chladenia a vnútornej kanalizácie) a systémy pre inžinierske siete ako sú napríklad kanalizačné potrubia a šachty, systémy pre tlakové rozvody vody a plynu, unikátne systémy pre bezvýkopovú technológiu inštalácie či pre podtlakové odvodnenie striech.